Teslimat ve İade Koşulları

 

Teslimat Bilgileri

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Ürün; 72 saat içerisinde (Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerindeki siparişlerin sevkiyatı, takip eden ilk iş günü) Kargo'ya teslim edilir.

Teslimat esnasında meydana gelecek her türlü gecikme ve kayıp neticesinde vuku bulan problemleri, Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri A.Ş., kargo firması ile çözümleyerek kaybolan veya zarar gören ürünün yenisini veya muadilini MÜŞTERİYE sevk eder.

Ürünün kaybolması ve yenisinin veya muadilinin temin edilemediği durumlarda, Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri A.Ş. siparişi iptal ederek MÜŞTERİNİN ödediği ücretin tamamını geri iade eder.

MÜŞTERİNİN sipariş sırasında verdiği adrese kargo şirketi tarafından teslim edilen Ürünler ,MÜŞTERİ'YE teslim edilmiş kabul edilir.

MÜŞTERİ, ürün satın alırken tüm bilgilerini (adres,telefon,Vergi no) tam ve doğru girmelidir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

MÜŞTERİ, ÜRÜNÜ, teslim aldığı andaki şekliyle orijinal ambalajında, orijinal halinde, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan paketin içindeki bütün parçalar ile beraber, yedi (7) iş günü içerisinde iade edebilir.

 

İade Koşulları

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?
İade Adresi: “Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri A.Ş. - Muslihittin Mah. Cemal Karamuğla Sokak No:38/A Menteşe/MUĞLA” İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?
Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gündür, nilera.com bu süreyi müşterileri için 15 güne uzatmıştır. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz."

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?
Tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?
İade Adresi: Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri A.Ş. - Muslihittin Mah. Cemal Karamuğla Sokak No:38/A Menteşe/MUĞLA

İadeler Hangi Kargo ile Gönderilmelidir?
Yapacağınız tüm iade gönderilerini Yurtiçi Kargo ile yapmanız gerekmektedir.

İadede Kargo Masraflarını Ben mi Ödeyeceğim?
İade talebiyle nilera.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra nilera.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve nilera.com’un bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?
Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yatırılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?
Siparişinizi sistemimize giriş yaptıktan sonra sol kısımda yer alan “Hesabım” sekmesi altında yer alan "Siparişlerim" ekranından kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Onay Bekliyor" ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR